PKP Intercity oferta wakacyjna

PKP Intercity oferta wakacyjna

Każdy, kto posiada ważny bilet lotniczy OLT Express na dowolny lot od piątku 27 lipca lub później za przejazd pociągiem PKP Intercity kategorii Express bądź Express Intercity uzyska w promocyjnej cenie.

Przy przejeździe pociągiem w dwie strony (tam i z powrotem), przejazd Z POWROTEM można spędzić w klasie 1 bądź 2 i nie trzeba kupować biletu – ważna jest zakupiona miejscówka. Taka okazja wiąże się z oszczędnością nawet do 150 zł.

Ta oferta jest skierowana do pasażerów, mających niewykorzystane bilety przewoźnika lotniczego OLT Express. Bilet w formie elektronicznej np. mail, smartphone czy bilet komórkowy, trzeba najpierw wydrukować i następnie okazać w kasie albo konduktorowi.

Więcej ofert promocyjnych

Bilet wakacyjny
Z tej oferty może skorzystać każdy, kto planuje podróż w terminie od 30 czerwca do 2 września 2012r. Cena wynosi 49 zł i obejmuje dowolną relację pociągiem Ex oraz EIC w klasie 2. I tak na przykład za Bilet z Warszawy do Krakowa, czy ze stolicy do Świnoujścia zapłacimy tak samo. Cena obejmuje opłatę za przejazd razem z miejscówką. Bilety można kupić w 30-dniowej przedsprzedaży wyłącznie w kasach. Jednakże trzeba go zakupić nie później niż 3 dni przed odjazdem pociągu, zaś liczba biletów jest ograniczona.

Super Bilet
Jest to pula biletów w korzystnej cenie, które można nabyć na przejazd w klasie 2 pociągiem Ex lub EIC albo w klasie 1 pociągiem TLK „Lodzianin”. Kursuje on relacji Łódź Kaliska- Warszawa Wschodnia- Łódź Kaliska. Bilety można kupić tylko w Internecie (www.intercity.pl). Cena jest stała i nie zależy od odległości. Jeśli chodzi o bilety pociągów Ex i EIC najpierw sprzedawane są najtańsze bilety (29zł) i po wyczerpaniu miejsc system oferuje zakup innego biletu (39zł, 59zł, 79zł). Pociąg TLK „Lodzianin” oferuje bilety po 29zł. Liczba biletów jest ograniczona. Można jest kupić w przedsprzedaży, najpóźniej na 3 dni przed odjazdem.